Membros da Academia Pleno De honra De número Correspondentes

Actuais| A| B| C| D| E| F| G| H| I| J| K| L| M| N| O| P| Q| R| S| T| U| V| W| X| Y| Z| Totalidade
Rabanal Álvarez, Manuel
Raffestin-Nadaud, Charles
Raimúndez Fernández, Alejandro
Ramallo Fernández, Fernando (22-06-2012 / --)
Ramón e Fernández Oxea, Xosé
Ramos, Gustavo Cordeiro
Ramos González, Herminio
Rebelo Bonito, Porfirio Augusto
Recamán, Marcial V.
Remos, Juan J.
Remuñán Ferro, Manuel (11-12-1983 / 01-02-2014)
Rennert, Hugo Albert
Requejo Buenaga, Alejandro
Restrepo, Félix
Rey Alvite, Jesús
Rey Escariz, Antonio A.
Rey Lemos, Plácido Ángel
Rey Romero, Faustino
Rey Ruibal, Adolfo
Rey Sánchez, José María del
Ribalta Copete, Aurelio
Ribera Tarragó, Julián
Riguera Montero, José María
Rillé, Laurent de
Río Besada, Luciano del
Ríos, Xulio (22-06-2002 / --)
Ríos Rial, Cándido
Ríos y Nostench de Lampérez, Blanca de los
Riquer Morera, Martín de
Rivas Fernández, Xoán Carlos (15-05-1977 / --)
Rivas Solla, Jesús
Rivera Manescau, Saturnino
Rivera Vázquez, Jesús
Rivero, Juan
Rivero, Nicolás
Roberes, Juan José
Roberts, S.C.
Rocafull, Concepción
Rocha, Hugo
Rodal Troncoso, José
Rodríguez, Eumenio
Rodríguez, José Cervaens
Rodríguez, Laureano
Rodríguez Besteiro, Francisco
Rodríguez Brandeiro, Carlos Xavier (16-12-2016 / --)
Rodríguez Carracido, José
Rodríguez de Legísima, Juan
Rodríguez de Vicute, José
Rodríguez de Viguri, Luis
Rodríguez Elías, Avelino
Rodríguez Fariña, Bernardo
Rodríguez Filloy, Benito
Rodríguez Gallego, José
Rodríguez García, Claudio
Rodríguez Garrido, Enrique
Rodríguez González, Olivia (22-06-2012 / --)
Rodríguez Marín, Francisco
Rodríguez Meire, Julio
Rodríguez Mourelo, José
Rodríguez Neira, Modesto Aníbal (27-03-2004 / --)
Rodríguez Pazos, Manuel
Rodríguez Quesada, Juan
Rodríguez Ribera, Manuel S.
Rodríguez Rodríguez, Manuel
Rodríguez Rouco, Antonio
Rodríguez Sanjurjo, Primitivo
Rodríguez Sobrino, José
Rois, Segismundo G.
Rojas, Ricardo
Romay Montoto, Emilio
Romero Cerdeiriña, Angel
Romero Vázquez, Dimas
Ros-Teihler, Adela
Rosón, Eduardo
Ruano, José María
Rubia Barcia, Xosé
Rubinos Ramos, José
Ruíz Rodríguez, Manuel
Ruíz-Castañeda López, Hilda
Ruíz-Castañeda Rodil, Vicente
Rutherford, John
Actuais| A| B| C| D| E| F| G| H| I| J| K| L| M| N| O| P| Q| R| S| T| U| V| W| X| Y| Z| Totalidade
Dicionario
Axenda de actos Ver todos
Martes 12 de novembro de 2019 / 10:45 h
Toponimízate: IES Francisco Asorey - Cambados
Venres 15 de novembro de 2019 / 19:00 h
Toponimízate - Beariz
Luns 18 de novembro de 2019 / 16:30 h
Toponimízate - Ordes
Martes 26 de novembro de 2019 / 19:00 h
A Coruña - Inauguración do Simposio Antonio Fraguas
Mércores 27 de novembro de 2019 / 16:30 h
Santiago de Compostela - Simposio Antonio Fraguas
Xoves 28 de novembro de 2019 / 16:30 h
Santiago de Compostela - Simposio Antonio Fraguas

Novas da Academia

Subscríbete